Klikniecie na ikonę destynacji pokaże opis.

Wietnam – mapa destynacji.

Krótko o Wietnamie:

Historia odnowy Wietnamu musi zadziwiać wszystkich, którzy prowadzili tutaj wojnę w XX wieku . Wojska Francuske, japońske , brytyjske , amerykańske , australijske, koreańske, chińskie i kambodżańskie – aby wymienić niektóre – wszyscy przelali krew w tym małym , ale strategicznie pożądanym kraju.

I mimo wszystko, współczesny naród Wietnamski należy ocenić wśród najszczęśliwszych i najbardziej optymistycznych ludzi na świecie.
Nie dalej jak w latach 80-tych , sytuacja gospodarcza Wietnamu była tragiczna . Średni roczny dochód na mieszkańca oscylował około 200 US $ .
Ale energia i optymizm są jednymi z najbardziej wartościowych atrybutów Wietnamczyków . To optymizm młodości .
Od początku lat dziewięćdziesiątych , kraj został przekształcony z trzeciego świata do supergwiazdy rozwoju z wzrostem porównywalnym z Chinami .

Dla podróżnych , Wietnam oferuje bogate doświadczenie historii i kultury , wspaniałe jedzenie, cudowne krajobrazy i kilka spektakularnych plaż. Malowniczy górski kraj, daleko na północy z jego plemionami górskimi, odległy o galaktykę od szału rolnictwa w delcie Mekongu . A pomiędzy nimi, jest historia Hue i Hoi An oraz wspaniałe plaże i egzotyczne wyspy .
Trudno sobie wyobrazić , w jaki sposób dwa główne miasta , Hanoi i Sajgon, mogą być tak bardzo różne . Hanoi zachowuje swoją łaskę i pewną powściągliwość podczas gdy Saigon utrzymuje przyjazny i miły charakter, choć na pełnym gazie jedzie w ku przyszłości .

Wykwintne dania kuchni Wietnamu oraz zakupy również przyciągają turystów z całego świata . Wietnam oferuje niemal idealne połączenie głębi kulturowego i historycznego doświadczenia oraz prostych ale istotnych doświadczeń dla turystów. Zróżnicowana geografia egzotycznego kraju i atmosfera, tworzona przez miejscowych ludzi , naprawdę sprawia, że Wietnam to świetne miejsce na wakacje.